Pohovka
Louis Xvi Sofa C
Vnitřní pohovka v klasickém stylu. Navrhujeme a vyrábíme na zakázku vysoce kvalitní klasický nábytek. Poradíme vám při výběru modelů, prken a tkanin. Celý náš nábytek je vyráběn tradičními metodami našich výjimečných řemeslníků. Můžeme vám nabídnout naše modely čerpané z našich sbírek a našich brožur. Děláme také zakázkovou práci, navrhujeme nábytek na základě vašich fotografií nebo vašich návrhů. Můžeme vám pomoci při výběru povrchové úpravy mezi desítkami možností patiny, zlacení, bronzů nebo čalounění. Židle, křesla, bankety, bergères, pohovky, příležitostné stoly, malý nábytek a další, od 18. století po Art Deco.
- Klasický
- Parametry
- Délka770 mm
- Šířka1 570 mm
- Výška900 mm
- MateriálDřevo, Kůže, Tkanina
- 3D modely
3D modely jsou dostupné pouze pro profesionály
3D modely jsou dostupné pro profesionální uživatele služby aidda.cz. Pokud jste registrovaný architekt, přihlaste se do svého účtu pro přístup k 3D modelům.
Vyžádání 3D modelu
Klikněte na tlačítko níže pro vyžádání 3D modelu.